NEFES TERAPİ
about

Nefes Terapi

Nasıl Nefes Alıyorsak, Öyle Yaşıyoruz!

Nefesinizi Değiştirin, Hayatınız Değişsin!

Yapılan araştırmalara göre, Dünya nüfusunun %90’ ı nefes alma kapasitelerinin %30’ unu kullanabiliyor. Söz konusu kısıtlı nefes alışkanlıkları ev, yaşanan fiziksel-duygusal travmalar nefes sisteminde blokajlara neden olarak hücre sağlığı için gerekli oksijenin vücuda alımını ve dolaşımını engeller.

Düşünce alışkanlıklarımız, geçmişten bugüne taşıdığımız hücre hafızamızdaki tıkanıklıklar ve kısıtlı nefes alışkanlığımız nedeniyle, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığımızı kaybediyoruz. Gergin, endişeli, stresli, öfkeli yaşamlar sürdürüyor ve hastalanıyoruz. Tüm bunları değiştirmek SİZİN elinizde…

Tam ve açık nefes, fiziksel iyileşmenin yanında hücre hafızamızın tüm seviyelerindeki negatif enerjiyi de temizleyerek zihinsel ve ruhsal bir dönüşüm gerçekleştirir. Yaşam enerjisi nefesimizle birlikte bedenimizde akarak bizi engellerin olmadığı özgür bir yaşama ulaştırır. Nefesimiz açılıp, dengelendiğinde, kanımızda artan oksijen miktarı ile birlikte bağışıklık sistemimiz güçlenir, daha sağlıklı ve enerjik olduğumuz, mutlu, huzurlu ve neşeli bir yaşam başlar.

Terapiler Nefes Koçu Müyesser Pirinç tarafından verilmektedir.

1979 yılında Aydın’ da doğdu. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümünü bitirdikten sonra profesyonel çalışma hayatıma başladı. Halen özel bir şirkette yönetici olarak çalışmaktadır.

Müyesser Pirinç:

Nefes ile tanışmadan önce, sürekli bulunduğu yerden, işten, şehirden, hayattan şikayet eden, ne istediğini bilemeyen, vereceği her kararda ikilemlerin derinliğinde kaybolan, kimse ruh halini anlamasın diye maskelerle dolaşan, yaşama ve beraberindeki her şeye öfke duyan biriydim. Kendimi migren hastası zanneder, günümü ağrı kesici ve mide ilaçları ile yaşardım.

Nefes ile tanıştıktan sonra yaşadığım farkındalık ve netlik, hissettiğim huzur ve neşe, hayattan keyif alarak yaşamak hissi sadece kendime saklayabileceğim bir şey değildi. Yaşadığım Mucize’yi herkes ile paylaşmaya ve herkesin yaşayabilmesi için de Nefes Koçu olmaya karar verdim.

Hayatını değiştirmek, kendini keşfetmek isteyenler için buradayım...